דלתות כניסה

דלתות כניסה – הקו הדק שבין שלוות הבית למרוץ, שבחוץ!

כל מי שעומד לבנות בית חדש או לשפץ בית קיים יודע שיש משמעות גדולה לדלתות הכניסה של הבית. דלתות כניסה מהוות חיץ בין הפנים לחוץ, הן שער לחלקת האלוהים הקטנה (או הגדולה) שלנו ובמובן הפסיכולוגי דלתות הכניסה משמשות קו המפריד בין המרדף האינסופי שמתחולל כשאנחנו בחוץ לבית לבין השלוה והנחת שאנחנו מקבלים שניות ספורות אחרי שאנחנו נכנסים הביתה וסוגרים את הדלת.

דלתות כניסה יכולות להיות כל מה שאנחנו חולמים עליו והרבה יותר מזה. הן יכולות להיות קלאסיות ואלגנטיות או מודרניות בקווים נקיים. הסוד ברכישת דלתות כניסה הוא למצוא את השילוב הנכון בין פונקציונאליות, נוחות, בטחון, עמידות וכמובן, עיצוב.
לרשותנו עומד היום מבחר גדול של דלתות שנועדו לכניסה של הבית. כך למשל, יש דלתות עץ, שלרוב יהיו זולות מאוד, אך עמידותן בפני מזג אוויר, רעש ופורצים מוטלת בספק. מנגד יש דלתות העשויות מאלומיניום וכן דלתות מברזל (דלתות בלגיות) ואלו אמנם לא תמיד הכי זולות אך הן מעוצבות לעילא ומאפשרות לנו ליהנות מביטחון ועמידות לאורך זמן. 

דלתות כניסה בלגיות

דלתות כניסה בלגיות מקוריות אלו הן דלתות אשר מסגרתן עשויה מפרופיל בלגי איכותי, והן על טהרת הברזל.דלתות בלגיות מגיעות בשילובי זכוכית, על פי רוב והשילוב המיוחד הזה בין הזכוכית לבין הברזל יוצר מראה שמזכיר לנו מאוד את סגנון העיצוב האירופאי עילי.

חשוב להבהיר כי יש הנחה מוטעית הגורסת שדלתות בלגיות מיועדות רק לפנים הבית, אך כאמור, אין טעות גדולה מזו. דלתות בלגיות מיועדות גם לכניסת בתים והן מעטרות את כניסת הבית בצורה אופנתית ועם מנה גדושה של סטייל.

 
דלתות כניסה בלגיות של דואט מסגרות אומנותיות יוצרות מראה מיוחד, שלא ניתן להשיג בשום חומר חלופי אחר. הן יוצרות פתח שמאפשר לאור הטבעי להיכנס פנימה אל הבית, וזאת כמובן, תודות לפרופיל הדק הבלגי, ויש תחושה נפלאה של אווריריות ומרחב.
בכל מה שנוגע לביטחון דיירי הבית ולבידוד רעשים מן החוץ – דלתות בלגיות מבטיחות ומקיימות. הפרופיל הבלגי נחשב לעמיד במיוחד, אחרי הכול מדובר בברזל, ואם בוחרים זכוכית אטימה הרי שיש לכם ביטחון מקסימאלי. 

שמו של הפרופיל הבלגי יוצא לפניו גם בכל מה שקשור אל בידוד אקוסטי. דלתות כניסה בלגיות יוצרות בידוד אופטימאלי בין מה שמתרחש בחוץ לבין מה שקורה בפנים וניתן ליהנות מפרטיות אבסולוטית.
 
דלתות הכניסה הבלגיות מתאימות לכל סוגי הפתחים בבית, ניתן לעצב אותן בהתאם לדרישות של הלקוח, מעצב הפנים או של האדריכל, ויש גמישות מלאה בתכנון של כל פרט ופרט בהן. 
הן חסכוניות וידידותיות לסביבה, מאחר והזכוכית המשולבת בהן מאפשרת לתאורה הטבעית שבחוץ לחדור פנימה והכי חשוב, הן לא דורשות תחזוקה תובענית תכופה או תכשירי ניקוי מיוחדים.